|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
gr82wök6ószfater
2013-01-16 06:05:11
|
2411
|
Kedves Tulipa22!
Dícséretes a szándék ragadozók vs galambászok konfliktusának megoldása érdekében.
De,,,egy önként vállalt dolog, -jelen esetben a kérdőív kitöltése-, ne tartalmazzon "kötelező" pontokat.
Ha már több válaszlehetőséget is felajánl akkor miért nem fogadja el?
pl: Naponta hányszor hajtja galambjait? *
1
2
Egyéb
Beírtam az "egyéb"-hez: nem hajtom, szabadon repülnek
visszadobta azzal, hogy : "néhány kérdésre nem válaszolt",,,
Valami nem ok,,,:-( |
|
Előzmény:
 |
Tulipa22
2013-01-15 12:10:50
|
2407
|
Üdvözlök Mindenkit!
Az alábbi linken egy ragadozómadár kártételi felmérés található, mely kitölthető online is. Kérek mindenkit, hogy ezen keresztül ossza meg tapasztalatait, és köszösen róbáljunk meg megoldásokat keresni a problémára. Köszönöm előre is a segítséget!
http://www.mgksz.hu/ragadozomadarak-kartetelenek-felmerese.html
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|