|
|
|
|
 |
Vkoza
2013-01-15 22:58:55
|
11295
|
forum.index.hu/EditArticle/ReplayEditArticle?a=123367466&t=9198810 |
|
A hozzászólás:
 |
G.Zoli
2013-01-15 21:20:59
|
11293
|
Szeva
:) Azért köszi. De tényleg akkor mi faxért hirdeti :)
Elküldenéd azt a linket ahol az ujjat találtad. Szerintem megveszem azt.
Mintha a facen hírdetett volna valaki oriás cochint. Majd megsasolom. |
|
Előzmény:
 |
Vkoza
2013-01-15 19:15:23
|
11289
|
hello!
küldött mailt ez a drótostót,azt irja,hogy az ajtó meg van hajolva.fotókat is küldött,de nem látni rajt,hogy valójában mennyire hajlott.
erre irtam neki,hogyha szerinte javitható,akkor mondjon egy árat.
erre ö irja,hogy használhatatlan.
azanyjapicsájátakkormiafasznakhirdetiabutatótja!
ugyhogy sajnos egyenlöre nincs ajtó |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|