|
|
|
|
 |
Vkoza
2013-01-15 19:31:00
|
11291
|
üdv!
óriás cochint tudsz-e? mert nagyon rájuk kattantam.:-) |
|
A hozzászólás:
 |
Gyálimanus
2013-01-15 19:25:58
|
11290
|
Szeva Zoli!
Nemhogy leakasztaná a tábori pottyantós ajtaját és fölszerelné azt az autóra!
csá. |
|
Előzmény:
 |
Vkoza
2013-01-15 19:15:23
|
11289
|
hello!
küldött mailt ez a drótostót,azt irja,hogy az ajtó meg van hajolva.fotókat is küldött,de nem látni rajt,hogy valójában mennyire hajlott.
erre irtam neki,hogyha szerinte javitható,akkor mondjon egy árat.
erre ö irja,hogy használhatatlan.
azanyjapicsájátakkormiafasznakhirdetiabutatótja!
ugyhogy sajnos egyenlöre nincs ajtó |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|