Keresés

Részletes keresés

Vkoza Creative Commons License 2013-01-15 19:31:00 11291

üdv!

óriás cochint tudsz-e? mert nagyon rájuk kattantam.:-)

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-15 19:25:58 11290

Szeva Zoli!

Nemhogy leakasztaná a tábori pottyantós ajtaját és fölszerelné azt az autóra!

csá.

Előzmény:
Vkoza Creative Commons License 2013-01-15 19:15:23 11289

hello!

küldött mailt ez a drótostót,azt irja,hogy az ajtó meg van hajolva.fotókat is küldött,de nem látni rajt,hogy valójában mennyire hajlott.

erre irtam neki,hogyha szerinte javitható,akkor mondjon egy árat.

erre ö irja,hogy használhatatlan.

azanyjapicsájátakkormiafasznakhirdetiabutatótja!

ugyhogy sajnos egyenlöre nincs ajtó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!