Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-14 20:59:39 11287

Janikám, itt is esik de elötte esett vagy 15 cm hó!

csá.

A hozzászólás:
bexzy Creative Commons License 2013-01-14 20:22:08 11285

Hát Tibi, nem tudom, hogy mit küldtél, de ide eső jött meg egy rakás "nyorvég". :D

Előzmény:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-13 16:31:16 11282

Már küldtem, utban van, zsirozd a láncot!

csá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!