Keresés

Részletes keresés

bexzy Creative Commons License 2013-01-14 20:23:03 11286

Kérdezzük, szóval Hajrá Adri! :D

A hozzászólás:
Briana Moore Creative Commons License 2013-01-14 09:55:28 11283
Igen,még tavaly télen volt valami ilyesmi,de kérdezzük meg a Tibit,látod,h jobban emlékszik :))))
Előzmény:
bexzy Creative Commons License 2013-01-13 16:01:23 11281

Én bringázok hóban? Hát azt meg, hogy Tibi? Itt nincs is hó. :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!