Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DJ Szegecs Creative Commons License 2013-01-13 08:22:19 4207

Mérjétek ki egy multiméterrel, hogy feltöltött állapotban mekkora feszültség mérhető a talpérintkezőkön!

Előzmény:
fotozoli Creative Commons License 2013-01-10 07:38:34 4205

Sziasztok!

 

Kis segítséget szeretnék kérni!

Egy barátomnak a Fuji S7000-re milyen vakut javasoltok,illetve sima normál középérintkezőst rá lehet tenni(például ami jó régebbi analóg gépre)?

Általános célra kellene,semmi extra dolog. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!