Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
vé_gyé Creative Commons License 2013-01-13 08:17:00 4206

Üdv

Régi analóggépes vakukkal vigyázni kell. Álltalában a talpérintkező feszültsége magas és tönkreteheti a digit gép elektronikáját.

Biztos tipus az amit digit gépekhez gyártottak.

Speciel én egy Metz macablitz 34 cs-2 digitalt használok, ez se mai gyerek de az S7000 hez jó.

Tud slave üzemódot is tehát nem muszály a gépre dugva használni.

 

Előzmény:
fotozoli Creative Commons License 2013-01-10 07:38:34 4205

Sziasztok!

 

Kis segítséget szeretnék kérni!

Egy barátomnak a Fuji S7000-re milyen vakut javasoltok,illetve sima normál középérintkezőst rá lehet tenni(például ami jó régebbi analóg gépre)?

Általános célra kellene,semmi extra dolog. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!