Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-11 09:11:27 11260

Ha már igy irod, azért egyre én is ráérnék!

csá.

A hozzászólás:
Briana Moore Creative Commons License 2013-01-11 08:44:36 11259
Valamit nem jól csinálsz... Az ember azért seftel,h ne kelljen dolgozni. De ha annyi idődet veszi el a seftelés,mintha dolgoznál??? :DD (azt hiszem,profi vagyok.. Kurvára ráérek már megint :D )
Előzmény:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-10 19:56:20 11257

Na, Dögevök és Lótolvajok, nem érek rá mint egyes leendö vagy tényleges munkakerülök,

Seft a lelke mindennek!

csá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!