|
|
|
|
 |
Gyálimanus
2013-01-11 09:11:27
|
11260
|
Ha már igy irod, azért egyre én is ráérnék!
csá. |
|
A hozzászólás:
 |
Briana Moore
2013-01-11 08:44:36
|
11259
|
| Valamit nem jól csinálsz... Az ember azért seftel,h ne kelljen dolgozni. De ha annyi idődet veszi el a seftelés,mintha dolgoznál??? :DD (azt hiszem,profi vagyok.. Kurvára ráérek már megint :D ) |
|
Előzmény:
 |
Gyálimanus
2013-01-10 19:56:20
|
11257
|
Na, Dögevök és Lótolvajok, nem érek rá mint egyes leendö vagy tényleges munkakerülök,
Seft a lelke mindennek!
csá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|