|
|
|
|
 |
norby7409
2013-01-15 15:45:00
|
191
|
Kérdés mi az a vastagság amit még elbÍr.
Ha tartos megoldást szeretnél én a viacolort javaslom. Azt egyszer kell megcsináltatni de gyakorlatilag örök élet.
Akár már egy meglévő betonra is ráhelyezhető akár ragasztva is.
Így 4cm vastagsággal megoldhato
|
|
A hozzászólás:
 |
Béni bátyám
2013-01-10 20:54:04
|
189
|
Állítólag kültérre, kocsibeállónak használt részen a betonfesték nem jó megoldás. Ráadásul megnéztem a Reoccor márkanevű cuccot, ami négyzetméterre számítva drágább, mint pl. a Barabás-tégla anyagköltsége, ami egy középáras, elég jól kinéző burkolat. |
|
Előzmény:
 |
csucsumate
2013-01-03 00:37:05
|
187
|
Egyszerü betonfesték nem oldaná meg a dolgot,ma már sokféle szinben van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|