Keresés

Részletes keresés

norby7409 Creative Commons License 2013-01-15 15:45:00 191

Kérdés mi az a vastagság amit még elbÍr.

Ha tartos megoldást szeretnél én a viacolort javaslom. Azt egyszer kell megcsináltatni de gyakorlatilag örök élet.

Akár már egy meglévő betonra is ráhelyezhető akár ragasztva is.

Így 4cm vastagsággal megoldhato

 

A hozzászólás:
Béni bátyám Creative Commons License 2013-01-10 20:54:04 189

Állítólag kültérre, kocsibeállónak használt részen a betonfesték nem jó megoldás. Ráadásul megnéztem a Reoccor márkanevű cuccot, ami négyzetméterre számítva drágább, mint pl. a Barabás-tégla anyagköltsége, ami egy középáras, elég jól kinéző burkolat.

Előzmény:
csucsumate Creative Commons License 2013-01-03 00:37:05 187

Egyszerü betonfesték nem oldaná meg a dolgot,ma már sokféle szinben van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!