Keresés

Részletes keresés

szedernyuszi Creative Commons License 2013-01-14 12:00:37 33305

Nagyon kis drága ez a cica :))

A hozzászólás:
dare2wear Creative Commons License 2013-01-10 18:40:00 33297

egy barátnőmnek pont ilyen cicája van, az utcán találta nemrég, 6 hetesen:

 

 

 

Tápok közül még az Iams is jó, nálunk ez a kedvenc a Royal Canin után.

Előzmény:
szedernyuszi Creative Commons License 2013-01-10 12:07:51 33290

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!