Keresés

Részletes keresés

szedernyuszi Creative Commons License 2013-01-10 13:09:17 33294

Már minden a helyén van :) akkor kb 1-2 hónap múlva lehet is ivartalanítani?

És miket kell még 3 hónapos kora után megkapnia? Mármint milyen oltásokat?

Ezek kb milyen árban vannak?

És még az etetéssel kapcsolatban: most Whiskas Junior tápot és ugyanilyen alutasakos kaját eszik, a táp mindig előtte van, meg persze a víz is, alutasakost pedig 2-3 naponta kap, mert annyira nem is nagyon szereti ahogy nézem. Ráveti magát de aztán nem sokat eszik belőle...

De olvastam itt az oldalon h inkább minannyian Royal Canint adtok a cicáknak, de ugye a tieitek már felnőttek, van az RCnek kiscica tápja is? ez jobb mint a Whiskas? Könnyen átszokik rá? Vagy mit ajánlotok még?

Más: a nevét hogy tanulja meg legkönnyebben? Mert mondogatom neki, de sokszor "lecicázzuk" :) egyéb beceneveken szólítjuk és még nem nagyon figyel konkrétan a Mischára, csak a hangunkra :)

Köszi!

A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2013-01-10 12:42:26 33291

Nagyon bájos és tényleg ritka színváltozat. 

Tényleg ivarérés előtt ajánlott ivartalanítani. Szerintem a legjobb, ha az alap oltási programjának befejezése után ezt is beütemezitek (4-5 hónapos korban). Ha mindkét kis golyója a helyén van, akkor ez egy gyors, könnyen gyógyuló beavatkozás.

Előzmény:
szedernyuszi Creative Commons License 2013-01-10 12:04:13 33289

Sziasztok! :)

Nagyon tetszik a topic, 2 napja csak ezt olvasom, a 2012-es évben írt hozzászólásokon már túl vagyok :D

Mindenkinek gyönyörű cicája van, igazán büszkék lehettek rájuk!

Nekem is van egy 3 hónapos cicabogaram, Mischa :) kisfiú, ivartalanítva lesz, házikedvencként tartott benti cica.

Teszek fel képeket róla, szerintem gyönyörű és különleges színváltozat, legalábbis eddig senkinél nem láttam ugyanilyen cicát.

Ha minden igaz vörös jegyű (vagy vörös cirmos?) thai cica.

Nem törzskönyves, véletlenül találtam rá egy hirdetésben, és kövezzetek meg érte hogy nem tenyésztőtől van de azonnal beleszerettem...nem akarom szaporítani, fedezni vele csak "hobbicélra" tartom. Január folyamán teszteve lesz a leggyakoribb cicabetegségekre. Ivartalanítást ti mikor ajánljátok? Olvastam h ivarérés ellőtt is lehet, sőt ajánlatos, mert nem alakulnak ki a későbbi, ivaros rossz szokások.

Nagyon játékos, okos cica, jó az étvágya, és első pillanattól kezdve hasznája a cicaalmot is :) 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!