|
|
|
|
 |
Aquata
2013-01-10 20:50:59
|
33298
|
Nagyon aranyos és szép cica! Gratula hozzá :). Én is hasonló cipőben járok, az én 4 hónapos thai cicám sem tenyésztőtől van mert zsebpénzből vettem... Ő most lett tesztelve FIV FIP FELV-re (a 3 együtt 10000 volt) szerencsére mindre negatív. Cinka úgy 2-3 hét után már jött mint a kutya, ha a nevén hívtukl Ő real nature kittent és mindenféle-fajta alutasakosat eszik :D. Kb 6 hónaposan lesz ivaralanítva, ivarérés előtt, a doki ezt ajánlotta. 2 kombinált oltása van, egyenként volt 3500 Ft, mondjuk itt Nyíregyen teljesen más árak vannak mint pl Pesten. Doki azt mondta, ha csak bentincica, nem kellenek más oltások. (Mondjuk nem tudom miért írtam le mindent még1x, ha már elméletileg elolvastad, csak gondoltam összefoglalom, remélem nem baj :D).
Hozok majd a maine coonról képeket, csak ezen a kis gépen nem tudok felrakni... Az igaz korrekt, hogy a törzskönyvet csakk akkor kapjuk meg, ha elküldjök az orvosi igazolást az ivartalanításról? Ja, tegnap este már nem morgott egymásra a két cica, sőt kergetőztek is játékból :D. |
|
 |
dare2wear
2013-01-10 18:40:00
|
33297
|
egy barátnőmnek pont ilyen cicája van, az utcán találta nemrég, 6 hetesen:

Tápok közül még az Iams is jó, nálunk ez a kedvenc a Royal Canin után. |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|