Sziasztok! :)
Nagyon tetszik a topic, 2 napja csak ezt olvasom, a 2012-es évben írt hozzászólásokon már túl vagyok :D
Mindenkinek gyönyörű cicája van, igazán büszkék lehettek rájuk!
Nekem is van egy 3 hónapos cicabogaram, Mischa :) kisfiú, ivartalanítva lesz, házikedvencként tartott benti cica.
Teszek fel képeket róla, szerintem gyönyörű és különleges színváltozat, legalábbis eddig senkinél nem láttam ugyanilyen cicát.
Ha minden igaz vörös jegyű (vagy vörös cirmos?) thai cica.
Nem törzskönyves, véletlenül találtam rá egy hirdetésben, és kövezzetek meg érte hogy nem tenyésztőtől van de azonnal beleszerettem...nem akarom szaporítani, fedezni vele csak "hobbicélra" tartom. Január folyamán teszteve lesz a leggyakoribb cicabetegségekre. Ivartalanítást ti mikor ajánljátok? Olvastam h ivarérés ellőtt is lehet, sőt ajánlatos, mert nem alakulnak ki a későbbi, ivaros rossz szokások.
Nagyon játékos, okos cica, jó az étvágya, és első pillanattól kezdve hasznája a cicaalmot is :)
|