|
|
|
|
 |
Aquata
2013-01-10 20:58:27
|
33299
|
| Én is nagyon örülök és megkönnyebbültem :)). Az előző válaszomban kérdeztem, de tenyésztő léted révén (értelmes ez a mondat így? :D) Tőled szeretném megkérdezni, hogy az általános dolog, hogy a tenyésztő csak az ivartalanítás igazolása után küldi a törzykönyvet, és irathatjuk át a nevünkre a cicát? |
|
A hozzászólás:
 |
Augies
2013-01-09 21:59:14
|
33287
|
Jó hír.:) |
|
Előzmény:
 |
Aquata
2013-01-09 18:23:09
|
33285
|
| Megjöttek Cinka eredményei, hálistennek FIV FIP FELV negatív ;)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|