Keresés

Részletes keresés

Aquata Creative Commons License 2013-01-10 20:58:27 33299
Én is nagyon örülök és megkönnyebbültem :)). Az előző válaszomban kérdeztem, de tenyésztő léted révén (értelmes ez a mondat így? :D) Tőled szeretném megkérdezni, hogy az általános dolog, hogy a tenyésztő csak az ivartalanítás igazolása után küldi a törzykönyvet, és irathatjuk át a nevünkre a cicát?
A hozzászólás:
Augies Creative Commons License 2013-01-09 21:59:14 33287

Jó hír.:)

Előzmény:
Aquata Creative Commons License 2013-01-09 18:23:09 33285
Megjöttek Cinka eredményei, hálistennek FIV FIP FELV negatív ;))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!