|
|
|
|
 |
Vkoza
2013-01-15 19:15:23
|
11289
|
hello!
küldött mailt ez a drótostót,azt irja,hogy az ajtó meg van hajolva.fotókat is küldött,de nem látni rajt,hogy valójában mennyire hajlott.
erre irtam neki,hogyha szerinte javitható,akkor mondjon egy árat.
erre ö irja,hogy használhatatlan.
azanyjapicsájátakkormiafasznakhirdetiabutatótja!
ugyhogy sajnos egyenlöre nincs ajtó |
|
 |
Vkoza
2013-01-09 19:10:24
|
11255
|
én is irtam még tegnap,de még nem válaszolt.lehajtható pad a szó szerinti forditás,de ö valami tájszólással irta,HÁTMER BUTA TÓT,és a felsö üveg rész nélkül van. |
|
A hozzászólás:
 |
G.Zoli
2013-01-09 18:50:40
|
11254
|
Köszi! Már írtam is neki. Remélem használja a google fordítót ő is :) Vajon mennyi lehet a posta költség? Gondolom ez akart lenni "Výklopna lavica bez okna: 100eur" bár a googli csuklós pad ablakok nélkül adta ki :) Mik azok az ablakok? Csak nem a zsanérokra gondolt? |
|
Előzmény:
 |
Vkoza
2013-01-09 18:32:15
|
11253
|
hoppá:-) ez félre ment!de csak megnyissa a zoli is,a szöveget meg ugysem értitek:-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|