|
|
|
|
 |
G.Zoli
2013-01-09 18:50:40
|
11254
|
Köszi! Már írtam is neki. Remélem használja a google fordítót ő is :) Vajon mennyi lehet a posta költség? Gondolom ez akart lenni "Výklopna lavica bez okna: 100eur" bár a googli csuklós pad ablakok nélkül adta ki :) Mik azok az ablakok? Csak nem a zsanérokra gondolt? |
|
A hozzászólás:
 |
Vkoza
2013-01-09 18:32:15
|
11253
|
hoppá:-) ez félre ment!de csak megnyissa a zoli is,a szöveget meg ugysem értitek:-))) |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|