Keresés

Részletes keresés

Vkoza Creative Commons License 2013-01-08 22:00:09 11248

hivtam a barátomat,aki ott él,de ö sem tud róla,azt mondja,hogy most hétvégén lessz valami kisállat kiállitás

A hozzászólás:
G.Zoli Creative Commons License 2013-01-08 21:49:28 11246

Köszi

Nem találom én sem a Welsi börzét a neten De Attila biztos jól tudja. Lehet én is kinézek, bár nem nagy durranás.

Előzmény:
Vkoza Creative Commons License 2013-01-08 21:43:12 11245

máris nézem a hirdetéseket,mert azota nem néztem

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!