Keresés

Részletes keresés

G.Zoli Creative Commons License 2013-01-08 21:49:28 11246

Köszi

Nem találom én sem a Welsi börzét a neten De Attila biztos jól tudja. Lehet én is kinézek, bár nem nagy durranás.

A hozzászólás:
Vkoza Creative Commons License 2013-01-08 21:43:12 11245

máris nézem a hirdetéseket,mert azota nem néztem

Előzmény:
G.Zoli Creative Commons License 2013-01-08 21:40:26 11244

Nem tudom, lehet mindenki szolidarításból kint ül a tyúkokkal a hidegben :)

El tudnád nekem küldeni mailben esetleg azt a linket ahol a skoda pick up lenyíló ajtót találtad? Sajna kénytelen vagyok ujjat venni mert sehol nincsd használt, és nálatok olcsóbb mint itt. Bár ki tudja mennyiért postázzák ide.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!