|
|
|
|
 |
G.Zoli
2013-01-08 21:49:28
|
11246
|
Köszi
Nem találom én sem a Welsi börzét a neten De Attila biztos jól tudja. Lehet én is kinézek, bár nem nagy durranás. |
|
A hozzászólás:
 |
Vkoza
2013-01-08 21:43:12
|
11245
|
máris nézem a hirdetéseket,mert azota nem néztem |
|
Előzmény:
 |
G.Zoli
2013-01-08 21:40:26
|
11244
|
Nem tudom, lehet mindenki szolidarításból kint ül a tyúkokkal a hidegben :)
El tudnád nekem küldeni mailben esetleg azt a linket ahol a skoda pick up lenyíló ajtót találtad? Sajna kénytelen vagyok ujjat venni mert sehol nincsd használt, és nálatok olcsóbb mint itt. Bár ki tudja mennyiért postázzák ide. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|