Keresés

Részletes keresés

Vkoza Creative Commons License 2013-01-08 21:57:24 11247

talátam egyet 100eur-ért,de most Bécsben vagyok,majd hétvégén felhivom,az ujat is meg néztem és 178 euro

Vkoza Creative Commons License 2013-01-08 21:43:12 11245

máris nézem a hirdetéseket,mert azota nem néztem

A hozzászólás:
G.Zoli Creative Commons License 2013-01-08 21:40:26 11244

Nem tudom, lehet mindenki szolidarításból kint ül a tyúkokkal a hidegben :)

El tudnád nekem küldeni mailben esetleg azt a linket ahol a skoda pick up lenyíló ajtót találtad? Sajna kénytelen vagyok ujjat venni mert sehol nincsd használt, és nálatok olcsóbb mint itt. Bár ki tudja mennyiért postázzák ide.

Előzmény:
Vkoza Creative Commons License 2013-01-08 21:36:07 11243

és a többiek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!