|
|
|
|
 |
Vkoza
2013-01-08 21:57:24
|
11247
|
talátam egyet 100eur-ért,de most Bécsben vagyok,majd hétvégén felhivom,az ujat is meg néztem és 178 euro |
|
 |
Vkoza
2013-01-08 21:43:12
|
11245
|
máris nézem a hirdetéseket,mert azota nem néztem |
|
A hozzászólás:
 |
G.Zoli
2013-01-08 21:40:26
|
11244
|
Nem tudom, lehet mindenki szolidarításból kint ül a tyúkokkal a hidegben :)
El tudnád nekem küldeni mailben esetleg azt a linket ahol a skoda pick up lenyíló ajtót találtad? Sajna kénytelen vagyok ujjat venni mert sehol nincsd használt, és nálatok olcsóbb mint itt. Bár ki tudja mennyiért postázzák ide. |
|
Előzmény:
 |
Vkoza
2013-01-08 21:36:07
|
11243
|
és a többiek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|