Keresés

Részletes keresés

G.Zoli Creative Commons License 2013-01-08 21:40:26 11244

Nem tudom, lehet mindenki szolidarításból kint ül a tyúkokkal a hidegben :)

El tudnád nekem küldeni mailben esetleg azt a linket ahol a skoda pick up lenyíló ajtót találtad? Sajna kénytelen vagyok ujjat venni mert sehol nincsd használt, és nálatok olcsóbb mint itt. Bár ki tudja mennyiért postázzák ide.

A hozzászólás:
Vkoza Creative Commons License 2013-01-08 21:36:07 11243

és a többiek?

Előzmény:
G.Zoli Creative Commons License 2013-01-08 21:24:01 11242

Látom erre már megkaptad a választ. Falco azért nincs mert a gépét csinálom. A sok pacis pornótol benyelt vírusokat távolítom el :D Mondtam már neki hogy ne nézegesse ezeket az orosz aberált oldalakat :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!