Keresés

Részletes keresés

Herelem Creative Commons License 2013-01-09 09:41:55 19442

Octi,

köszönöm a választ! Nagyon szereti a fej és hát-vakit, azt bármikor lehet.:) Amikor a hátát simizem, azonnal eldobja magát.

Hát, azt nem tudom, hogy kibírnám -e, hogy csak akkor, ha jön hozzám.:( Azt nem értem, hogy akkor, ha ennyire sok neki, akkor miért jön folyton utánam bárhova megyek?

Ja, - lehet már beképzelem - olyan szomorúnak látom a szemét, azt szoktam mondani, lehet, h depis. A gyerekeim, ismerőseim kivétel nélkül ki vannak akadva, mert ők azt mondják, hogy "beképzelt", elkényeztetett, nagyon sok embernek nincs ilyen jó dolga, mint neki. Olyan arisztokratikus. A doki egyszer azt mondta, hogy a legnagyobb egoval rendelkező cicafajta. Arra is gondoltam, lehet, h kéne neki egy tesó.

Mi a véleményed az itató szökőkútról? Olvastam itt róla. Van valami értelme, vagy csak 1 kis + luxus? Elég drágának találom?

A hozzászólás:
Octi19 Creative Commons License 2013-01-08 14:17:08 19440

...valamiért az akadt be, hogy lánycicád van...

Láttam Ramszeszt, tényleg egy szép maci!

A heves reakcióira meg próbáld ki hogy kevesebbet játszol vele, csak akkor simogasd, ha odamegy hozzád és akkor is csak lágyan cirógasd, próbálj kicsikarni belőle némi dorombolást. Ha jól csinálod akkor előbb utóbb ő dugja bele a fejét a tenyeredbe. Ha odamegy akkor próbáld vakargatni a pofiját, rendesen körömmel a szeme, a füle töve és a szája sarka közötti területet, nekünk olyankor jóleső hunyorítás és fejét kifordítva tartja. Ezt Lizi és Frici is nagyon szerette.

 

Mindenek előtt azt tartsd be hogy a napi kötelező üdvözlések kivételével ne háborgasd, majd ő fogja keresni a társaságodat. Tudom, ez nem egyszerű de szerintem azért harap mert jelez, hogy neki ez már sok.

 

Apropó ha tudod fogni az Animal Planet csatornát, (...de talán már Spektrumon is láttam már) akkor ott szokott lenni egy sorozat Pokoli macskák címmel. Ma is lesz egy epizód 17:20 kor. Abban volt egyszer egy olyan macsek aki pont ilyen agresszív volt, fizikai kontaktusra támadással reagált. Nézd ezt a sorozatot mert sok érdekes dolgot lehet belőle megtudni.

Előzmény:
Herelem Creative Commons License 2013-01-08 13:20:43 19439

Sajnos én elég "béna" vagyok az ilyesmihez, de igyekszem...:)

A fotójátékra kattintva a 3. oldalon 2 kép, a 4. oldalon 1 kép van róla. Ramszesz a neve.:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!