|
|
|
|
 |
Herelem
2013-01-08 13:20:43
|
19439
|
Sajnos én elég "béna" vagyok az ilyesmihez, de igyekszem...:)
A fotójátékra kattintva a 3. oldalon 2 kép, a 4. oldalon 1 kép van róla. Ramszesz a neve.:))) |
|
A hozzászólás:
 |
Octi19
2013-01-08 12:42:59
|
19438
|
Kerestem a nickneved alapján de úgy nincs találat, a "karácsony"-ra meg egy Ramszesz nevű fiatalurat kapok... az is elég ha a weboldalon a képnél a címsort kimásolod és ide beilleszted. |
|
Előzmény:
 |
Herelem
2013-01-08 12:20:14
|
19437
|
Igen, megpróbáltam, de valszeg nem megfelelő a mérete. Nem adom fel! Viszont, addig is, míg sikerül, 3 db karácsonyi képet feltettem a haziallat.hu haziallat magazin fotópályázatára.
Természetesen időben ivartalanítattam. Az első dolgom volt elvinni az állatkorházba egy vizitre, mindenét átvizsgáltattam, teljes, nagytotál vérképet csináltattam,még macska AIDS-re is teszteltettem!!! Azóta is ugyanahoz a dokihoz viszem, ha bármit észlelek és 3 havonta "átvizsgáltatom", akkor is ha semmi gond nincs! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|