|
|
 |
Octi19
2013-01-08 11:42:12
|
19435
|
képek feltöltése:
A képeknek meg kell felelnie pár kritériumnak, valamilyen közismert formátumúnak kell lennie, és nem lehet a fájl mérete nagyobb 512kb-nál.
Itt alul a "Kiválasztom a képet" gombra kattintva tudod feltölteni, azután a feltöltött képek mellet még rá kell kattintani a "Beillesztés" gombra, hogy bekerüljön ide, a hozzászólás szerkesztőterületére is. |
|
A hozzászólás:
 |
Herelem
2013-01-08 11:11:57
|
19432
|
Sziasztok!
Nagyon köszönöm, hogy reagáltatok.
Őt se akarta még odaadni a tenyésztő, de a Lányom kikönyörögte, mivel dec. 23-a volt és mindenképpen szeretett volna meglepni Vele. Semmi gond nem volt ezzel, azonnal otthon érezte magát, szépen evett, szobatiszta volt és a tenyésztővel folyamatosan tartottam a kapcsolatot, s tartom a mai napig. Követi Herelmem ( nem ez a neve, hanem Ramszesz, csak én így szoktam őt említeni, mert 1 szóval így tudom kifejezni, hogy Ő az életem, a mindenem) fejlődését.
Jaj, annyira szeretném megmutatni Nektek!:) Legalább 7-800 kép van róla (na, nem mindet, ne ijedjetek meg!) Sajnos nem tudom, hogy kell képet felrakni.:(
Lehet, ez itt alul az az opció? Na, megpróbálom...
Nem engedi!:( Mit csináljak? |
|
Előzmény:
 |
Octi19
2013-01-07 17:44:50
|
19429
|
Szia!
Üdv a klubban!
Pár észrevétel: Mint azt már itt olvashattad, az nem igazán nevezhető tenyésztőnek, aki 7 hetes korában odaad egy kiscicát! Én is 8 hetesen hoztam el Lizikét és hát volt is probléma, nem evett rendesen és talán ezért sem lett egy nagy cica, de mondjuk mi már így szeretjük... :-D
Egy cicát nem lehet nevelni... illetve csak nagyon nehezen. A cicák általában, pláne a Brit cicák felnőtt korukra hajlamosak arra hogy visszavonultabbá vállnak. Lizike is olyan volt picinek, hogy szinte görcsöt lehetett rá kötni... most meg reggelente bújik amikor a kaja közeleg, meg esténként néha szokott az ágyba odajönni és bújni egy kicsit, de azt sem nagyon. Napközben csak akkor lehet simogatni ha odajön és lefekszik a szomszéd fotelbe, de csak úgy, na úgy nem! A fiam azt szokta mondani rá, hogy egy arisztokretén...
Lehet mozgatni, egy lézerrel, egy egérlabdával vagy egy tollaspálcával egészen be lehet pörgetni, de a babusgatást azt nem szereti.
Ha esetleg vannak képeid a cicádról, akkor azt ide is felteheted.
Sok örömöt kívánok nektek! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|