Keresés

Részletes keresés

Octi19 Creative Commons License 2013-01-08 11:37:59 19433

Ha nem vagy felkészülve egy alom vállalására akkor inkább az ivartalanításra gondolj! A cicád hosszútávon egészségesebb lesz. Nem is beszélve az ivarzási tünetekről.

Néha Lizike is csinálja ezt a rohangálós dolgot, főleg este felé. Remekül el tud lenni egy fülpucolóval, attól szinte transzba tud esni! Egyébként szinte pontosan olyan a viselkedése mint amit leírtál.

Rajta nem nagyon lehetett észrevenni az ivartalanítás után jellemváltozást, Fricike ellenben sokkal nyugodtabb lett és kicsit bújósabb is. Lizin inkább az látszott meg, amikor szegény Fricikém elkóborolt, azután feltűnően több szeretetet mutatott irányunkba, de még ez sem valami sok. Jellemzően három helyzetben keresi a társaságunkat, fürdés közben szokott beülni a kád mellé és "vigyáz" ránk, este az ágyba szokott megjelenni és "zörög" és reggelente, akkor nagyon bújik, mert olyankor szokott enni kapni...

Napközben nem nagyon szokott közeledni, többnyire elvonul és "hepázik" néha kicsit játszik, és ha úgy heveredik le, hogy le tudunk ülni a közelében, akkor lehet simogatni, de akkor sem túl vehemensen, ha például valaki az ölébe próbálja venni, akkor ott nem marad.

Egyedül talán a legkisebb fiam tudja elalváshoz átkarolni, de amint elalszik, Lizi ott is hagyja, mondjuk Ádám fiam kb 3 perc alatt ki tudja ütni magát...  

A hozzászólás:
sjohn Creative Commons License 2013-01-08 09:05:30 19431

Irigyellek.

A mienk egy most egyéves lány cicus, de ő nem ilyen bújós.

Ha jó kedve van odajön és hagyja magát simogatni pár pillanatig, aztán elvonul a szekrény tetejére és naphosszat ott alszik.

Van rengeteg játéka, néha foglalkozik velük pár percet, aztán szundi.

Mit lehetne csinálni vele?

A kedvence az a rohangálás.

Mit az eszetlen rohangál egyedül az egyik szobából ki, a másikba be.

Kellene neki szerezni egy vőlegényt, hátha az anyaság megváltoztatná a jellemét.

Előzmény:
ancus75 Creative Commons License 2013-01-08 07:04:20 19430

ÜdvözlünkHerelem!

 

Szerintem ez minden cicánál más.Az enyém 2 éves lesz februárban.Kandúr a drága.15 hetesen hoztuk el.Azóta semmit sem változott a jelleme.A "ragtapasz" tökéletes jelző rá.Ahol vagyunk,ott van.Úgy hozzám bújik,ha alszunk,h időnként a páromat kell megkérnem,h segítsen megfordulnom az ágyban:-)Ha ülök a gépnél,az ölembe bújik és alszik.Mindenhol ott van.Imádja,ha vakarom és simizem.Ritkán vonul el,az sem tart sokáig.Akkor alszik külön,ha nyáron nagyon meleg van.Ha nem foglalkozunk vele reklamál.Szeret fogócskázni.Olyankor elbújik és lesből támad.Kergetni kell és elkapva meggyömöszölni:-))

Mit jelent nálad az,h nem viseli jól a szeretgetést?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!