Keresés

Részletes keresés

witch1000 Creative Commons License 2013-07-11 17:30:39 33394

PRA-ra itthon nem szűrnek a tenyésztők?

CyberCat Creative Commons License 2013-01-10 12:42:51 33292

Ez teljesen normál ár.

A hozzászólás:
Aquata Creative Commons License 2013-01-07 20:21:45 33281
Ma levették Cinka vérét a FIV FIP FELV tesztekhez a pesti laborba, szerdára lesz eredmény. Most az eredményért izgulok... Tudom, nem kellene izgulni, ha tenyésztőtől vettem volna. De akkor abban a helyzetben, zsebpénzből ez lehetetlen volt.
A 3 tesztért összesen 10.000 Ft + 3000 pköltség jónak számít?
:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!