|
|
|
|
 |
witch1000
2013-07-11 17:30:39
|
33394
|
PRA-ra itthon nem szűrnek a tenyésztők? |
|
 |
CyberCat
2013-01-10 12:42:51
|
33292
|
Ez teljesen normál ár. |
|
A hozzászólás:
 |
Aquata
2013-01-07 20:21:45
|
33281
|
Ma levették Cinka vérét a FIV FIP FELV tesztekhez a pesti laborba, szerdára lesz eredmény. Most az eredményért izgulok... Tudom, nem kellene izgulni, ha tenyésztőtől vettem volna. De akkor abban a helyzetben, zsebpénzből ez lehetetlen volt.
A 3 tesztért összesen 10.000 Ft + 3000 pköltség jónak számít?
:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|