Keresés

Részletes keresés

Herelem Creative Commons License 2013-01-08 11:11:57 19432

Sziasztok!

Nagyon köszönöm, hogy reagáltatok.

Őt se akarta még odaadni a tenyésztő, de a Lányom kikönyörögte, mivel dec. 23-a volt és mindenképpen szeretett volna meglepni Vele. Semmi gond nem volt ezzel, azonnal otthon érezte magát, szépen evett, szobatiszta volt és a tenyésztővel folyamatosan tartottam a kapcsolatot, s tartom a mai napig. Követi Herelmem ( nem ez a neve, hanem Ramszesz, csak én így szoktam őt említeni, mert 1 szóval így tudom kifejezni, hogy Ő az életem, a mindenem) fejlődését.

Jaj, annyira szeretném megmutatni Nektek!:) Legalább 7-800 kép van róla (na, nem mindet, ne ijedjetek meg!) Sajnos nem tudom, hogy kell képet felrakni.:(

Lehet, ez itt alul az az opció? Na, megpróbálom...

Nem engedi!:( Mit csináljak?

A hozzászólás:
Octi19 Creative Commons License 2013-01-07 17:44:50 19429

Szia!

 

Üdv a klubban!

 

Pár észrevétel: Mint azt már itt olvashattad, az nem igazán nevezhető tenyésztőnek, aki 7 hetes korában odaad egy kiscicát! Én is 8 hetesen hoztam el Lizikét és hát volt is probléma, nem evett rendesen és talán ezért sem lett egy nagy cica, de mondjuk mi már így szeretjük... :-D

 

Egy cicát nem lehet nevelni... illetve csak nagyon nehezen. A cicák általában, pláne a Brit cicák felnőtt korukra hajlamosak arra hogy visszavonultabbá vállnak. Lizike is olyan volt picinek, hogy szinte görcsöt lehetett rá kötni... most meg reggelente bújik amikor a kaja közeleg, meg esténként néha szokott az ágyba odajönni és bújni egy kicsit, de azt sem nagyon. Napközben csak akkor lehet simogatni ha odajön és lefekszik a szomszéd fotelbe, de csak úgy, na úgy nem! A fiam azt szokta mondani rá, hogy egy arisztokretén...

Lehet mozgatni, egy lézerrel, egy egérlabdával vagy egy tollaspálcával egészen be lehet pörgetni, de a babusgatást azt nem szereti.

 

Ha esetleg vannak képeid a cicádról, akkor azt ide is felteheted.

 

Sok örömöt kívánok nektek!

Előzmény:
Herelem Creative Commons License 2013-01-07 16:55:34 19428

Sziasztok!:)

Új tagként csatlakoznék Hozzátok. Nagyon sajnálom,hogy eddig nem találtam meg ezt a klubbot!:(

Bele-bele olvasva az eseményekbe nagyon jó lett volna. Sokat tudtatok volna segíteni. Talán most is tudtok még.:)

Nekem soha nem volt cicám, nem is gondoltam volna, h valaha lesz. Tavaly karácsonyra kaptam 7 hetesen egy kis bogyót.:)

Emlékszem elsírtam magam a gyönyörűségtől, de kétségbe is estem, hogyan tovább, mit hogyan kell csinálni? Még ma sem tudom igazán, bár a tenyésztőtől kaptam instrukciókat, de ezek kifejezetten a tartására vonatkoznak. Viszont a "nevelése" komoly kérdőjel számomra, s félek elrontottam. Az igazság az, hogy amikor megkaptam, a nyakamba bújt.....:) én ott, akkor elvesztem.....azóta is csak határtalan szeretetet, imádatot érzek iránta! Fogalmam sincs, hogy élhettem eddig nélküle??? Sajnos én olyan vagyok, hogy a szeretetemet a babusgatással, simivel, az érintéssel is muszáj kifejeznem, s úgy tűnik ezt nem viseli jól.:(

Nem tudom, hogy "van -e élet" mostanában itt, csak remélni tudom, hogy igen. Többször felnézek és ha lesznek tapasztalt gazdik, akkor szeretném kérni a véleményüket, segítségüket.

Előre is köszönöm! Addig is sziasztok!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!