|
|
|
|
 |
dare2wear
2013-01-06 19:01:30
|
33279
|
nálam is ez volt a helyzet annó, a régi macska fújt az új meg próbált közeledni, ez még normális. de mivel még kölyök macskák 1-2 hét alatt ennek el kell rendeződnie. |
|
A hozzászólás:
 |
Aquata
2013-01-06 13:32:42
|
33277
|
Igen, egyetértek, pont ezért nem is kérdezősködtünk annyit a kiállításokról, csak mondta, hogy jó eredményeket érhet el. Először majd mi is csak látogatóként megyünk el, nem biztos, hogy fogunk is vele valaha kiállítani :).
Próbálok vele még többet foglakozni, Simon próbálna közeledni, de Cinka fúj, morog, vergődik. De majd alakul ez szép lassan. |
|
Előzmény:
 |
Hibiszkusz
2013-01-06 11:45:59
|
33275
|
Csak baráti ajánlásként írom, ha nem vagy tenyésztő és nincs szükséged erre a közegre a "munkádhoz", akkor egy kedvenc házi baráttal ne menj kiállításokra .... nem igazán állatbarát dolog szerintem egész nap egy szűk ketrecben lenni, sok idegent, zajt, különböző vegzatúrát elviselni. Bármennyire is fertőtlenítenek, nyavaját is összeszedhet.
Én kétszer voltam látogatóként kiállításon, de mindig rossz érzéssel jöttem el, nagyon sajnáltam az állatokat. Messze nem természetes dolog ez :(((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|