|
|
|
|
 |
Nyafkamacska
2013-01-06 11:12:03
|
33274
|
Féltékeny. Teljesen természetes a viselkedése. Nem annyi törödést igényel most mint azelőtt, hanem többet. |
|
A hozzászólás:
 |
Aquata
2013-01-06 11:04:54
|
33273
|
| A macskák lehetnek féltékenyek? Mert az addig oké, hogy folyton fúj és morog Simonra, viszont tegnap óta olyan nyekergősen, recsegve nyávog ha letszem, felveszem, hozzászólók, szóval majdnem mindig, sőt néha morog is, de nem tudom, hogy az nekem szól, vagy csak a világ ellen. Szerintetek? Én nem hanyagolom, minden ugyanolyan mint eddig. Tudom hogy nagy változás neki egy új macska, de nem tudom mire vélni ezt a viselkedést. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|