Keresés

Részletes keresés

Aquata Creative Commons License 2013-01-06 09:53:01 33272
Nincs honlapja, egy macskás ismerősünk ajánlotta. Mindent elmondott, megmutatta a törzskönyveket, a szülők rengeteg kiállítási ereményét, szűréseseket, mindent. Azt mondta, hogy kiállításon biztosan szép eredményeket érne el, mesélt valamennyit, de eredetileg nem nagyon szándékoztunk kiállítási cicát venni, így nem is nagyon kérdezősködtünk róla. Nagyon korrekt volt egyébként :).
A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2013-01-06 09:23:04 33271

Interneten nem találtam meg a Riverside tenyészet honlapját. Leginkább a tenyésztőt kell megkérdezned, hogy ők milyen klub kiállításaira járnak és hogy javasolja-e a cicátok bemutatását. Illetve egy normális tenyésztő segít az alapinformációkkal is, amit egy kiállításról és a kiállításra való felkészítésről tudni kell.

Előzmény:
Aquata Creative Commons License 2013-01-05 21:50:30 33270
Sziasztok! Utólag is boldog új évet, csak nagy volt a hajtás a suliban, meg a készülődés itthon, így csak most jutottam el a fórumra.

Időközben anyáék annyira megszerették a benti macskázást, hogy ma új családtag érkezett egy 7 hónapos maine coon kandúr személyében, a Riverside tenyészetből :)).
Cinka thai cicám pedig pénteken 'átesik' a FIP, FIV és FELV teszteken.
Simon a maine coon és Cinka egyelőre nem igazán barátkozik, de felkészültünk rá, hogy az összeszoktatás több hétig is el fog tartani.

Elkezdtem Cinkát a klikkerhez szoktatni, hát nem lesz könnyű. Az első Karácsonya izgalmasan telt, meg sem tudom számolni hányszor kellett leszedni a karácsonyfáról :D. Egy hetes telelésünk alatt barátnőméknél lakott, hálistennek semmi baj nem volt vele, oda is hamar beilleszkedett, mikor érte mentünk, vissza sem akarták adni, úgy megszerették :).

Simonnal szeretnénk majd néhány kiállítást meglátogatni, tudnátok egy kicsit mesélni a kiállítások világáról, hogy hogy mennek ott a dolgok?

Remélem Nektek is jól teltek az ünnepek. Képeket nemsokára rakok fel :).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!