Keresés

Részletes keresés

Briana Moore Creative Commons License 2013-01-05 20:03:23 11240
http://gazdasagielet.hu/gazdasag/palyakezdo-munkanelkuliek-tamogatasa-2012-2013-a-munkaugyi-kozpont-tamogatast-nyujt.html ; vagy az első meki,ami az utadba esik :))
A hozzászólás:
bexzy Creative Commons License 2013-01-05 19:18:12 11239

Hát azért azt azért nem mondom, 18 évesen voltam utoljára bulizni. :D

De egy gyors fejszámolás. 25-30 rezsivel együtt egy szoba. 15 ezer a telefon és az életbiztosításom. Kajára  is kell 20-30 körül. Tehát 70 ami kb elmegy havonta. És akkor emellett még spórolni is kellene. 90 körüli nettó fizetéssel már jól érezném magam. :D 

Előzmény:
Briana Moore Creative Commons License 2013-01-05 18:07:19 11238
Elbuliznád a havi kosztpénzt,mi?? :)))) számomra is sok az ismeretlen errefele :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!