|
|
|
|
 |
Briana Moore
2013-01-05 20:03:23
|
11240
|
| http://gazdasagielet.hu/gazdasag/palyakezdo-munkanelkuliek-tamogatasa-2012-2013-a-munkaugyi-kozpont-tamogatast-nyujt.html ; vagy az első meki,ami az utadba esik :)) |
|
A hozzászólás:
 |
bexzy
2013-01-05 19:18:12
|
11239
|
Hát azért azt azért nem mondom, 18 évesen voltam utoljára bulizni. :D
De egy gyors fejszámolás. 25-30 rezsivel együtt egy szoba. 15 ezer a telefon és az életbiztosításom. Kajára is kell 20-30 körül. Tehát 70 ami kb elmegy havonta. És akkor emellett még spórolni is kellene. 90 körüli nettó fizetéssel már jól érezném magam. :D |
|
Előzmény:
 |
Briana Moore
2013-01-05 18:07:19
|
11238
|
| Elbuliznád a havi kosztpénzt,mi?? :)))) számomra is sok az ismeretlen errefele :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|