|
|
|
|
 |
bexzy
2013-01-05 19:18:12
|
11239
|
Hát azért azt azért nem mondom, 18 évesen voltam utoljára bulizni. :D
De egy gyors fejszámolás. 25-30 rezsivel együtt egy szoba. 15 ezer a telefon és az életbiztosításom. Kajára is kell 20-30 körül. Tehát 70 ami kb elmegy havonta. És akkor emellett még spórolni is kellene. 90 körüli nettó fizetéssel már jól érezném magam. :D |
|
A hozzászólás:
 |
Briana Moore
2013-01-05 18:07:19
|
11238
|
| Elbuliznád a havi kosztpénzt,mi?? :)))) számomra is sok az ismeretlen errefele :)) |
|
Előzmény:
 |
bexzy
2013-01-05 18:00:56
|
11237
|
Már én is tag lettem, de a "zárt osztály"-nál nincs is jobb. :D
Egyszer valamikor egy zárt osztályos összejövetelt is össze kellene hozni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|