Keresés

Részletes keresés

bexzy Creative Commons License 2013-01-05 19:18:12 11239

Hát azért azt azért nem mondom, 18 évesen voltam utoljára bulizni. :D

De egy gyors fejszámolás. 25-30 rezsivel együtt egy szoba. 15 ezer a telefon és az életbiztosításom. Kajára  is kell 20-30 körül. Tehát 70 ami kb elmegy havonta. És akkor emellett még spórolni is kellene. 90 körüli nettó fizetéssel már jól érezném magam. :D 

A hozzászólás:
Briana Moore Creative Commons License 2013-01-05 18:07:19 11238
Elbuliznád a havi kosztpénzt,mi?? :)))) számomra is sok az ismeretlen errefele :))
Előzmény:
bexzy Creative Commons License 2013-01-05 18:00:56 11237

Már én is tag lettem, de a "zárt osztály"-nál nincs is jobb. :D

Egyszer valamikor egy zárt osztályos összejövetelt is össze kellene hozni. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!