Keresés

Részletes keresés

Briana Moore Creative Commons License 2013-01-05 18:07:19 11238
Elbuliznád a havi kosztpénzt,mi?? :)))) számomra is sok az ismeretlen errefele :))
A hozzászólás:
bexzy Creative Commons License 2013-01-05 18:00:56 11237

Már én is tag lettem, de a "zárt osztály"-nál nincs is jobb. :D

Egyszer valamikor egy zárt osztályos összejövetelt is össze kellene hozni. 

Előzmény:
Briana Moore Creative Commons License 2013-01-05 17:47:29 11232
Köszi :)) bár én csak ott vagyok a DEK-en,itt hű maradok a zárt osztályhoz :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!