Keresés

Részletes keresés

bexzy Creative Commons License 2013-01-05 18:00:56 11237

Már én is tag lettem, de a "zárt osztály"-nál nincs is jobb. :D

Egyszer valamikor egy zárt osztályos összejövetelt is össze kellene hozni. 

A hozzászólás:
Briana Moore Creative Commons License 2013-01-05 17:47:29 11232
Köszi :)) bár én csak ott vagyok a DEK-en,itt hű maradok a zárt osztályhoz :D
Előzmény:
bexzy Creative Commons License 2013-01-05 17:33:01 11228

Szépek a madaraid, meglestem őket én is a fész DEK-en, még ha nem is vagyok csoport tag. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!