Keresés

Részletes keresés

bexzy Creative Commons License 2013-01-05 18:00:12 11236

Hát igen, megfizetve nem voltam rendesen.
A gondolat az érik, albérlet is lenne olcsón, csak nincs annyi spórolt pénzem, hogy hónapokat meló nélkül úgy eltöltsek. 1 hónapot tudnék úgy csak kihúzni, szóval ha munka van akkor költözök. 

A hozzászólás:
Briana Moore Creative Commons License 2013-01-05 17:45:46 11231
Sajnálom,bár valljuk be,nem voltál túlfizetve... Érik már a nagy útrakelés gondolata?
Előzmény:
bexzy Creative Commons License 2013-01-05 17:29:52 11225

Én nem fogadtam meg semmi ilyet sem, csak még nem tudtam idáig kijózanodni. :D Mármint nem a szilveszteri buli miatt, hanem amiatt, hogy munkanélküli lettem. :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!