|
|
|
|
 |
bexzy
2013-01-05 18:00:12
|
11236
|
Hát igen, megfizetve nem voltam rendesen. A gondolat az érik, albérlet is lenne olcsón, csak nincs annyi spórolt pénzem, hogy hónapokat meló nélkül úgy eltöltsek. 1 hónapot tudnék úgy csak kihúzni, szóval ha munka van akkor költözök. |
|
A hozzászólás:
 |
Briana Moore
2013-01-05 17:45:46
|
11231
|
| Sajnálom,bár valljuk be,nem voltál túlfizetve... Érik már a nagy útrakelés gondolata? |
|
Előzmény:
 |
bexzy
2013-01-05 17:29:52
|
11225
|
Én nem fogadtam meg semmi ilyet sem, csak még nem tudtam idáig kijózanodni. :D Mármint nem a szilveszteri buli miatt, hanem amiatt, hogy munkanélküli lettem. :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|