Keresés

Részletes keresés

Briana Moore Creative Commons License 2013-01-05 17:44:26 11230
Nem külföldre ment,hanem haza!! :DD
A hozzászólás:
bexzy Creative Commons License 2013-01-05 17:33:50 11229

Azért de jól megy már valakinek. Itthon már nem is jó. Sír a szánk és mégis megyünk külföldre? :D Nem kéne... :D

Előzmény:
kishármas Creative Commons License 2013-01-05 10:20:30 11210

Bocs! Már vagyok csak kiugrottam Izraelbe szopni! Ott sokkal jobb!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!