|
|
|
|
 |
Briana Moore
2013-01-05 17:45:46
|
11231
|
| Sajnálom,bár valljuk be,nem voltál túlfizetve... Érik már a nagy útrakelés gondolata? |
|
A hozzászólás:
 |
bexzy
2013-01-05 17:29:52
|
11225
|
Én nem fogadtam meg semmi ilyet sem, csak még nem tudtam idáig kijózanodni. :D Mármint nem a szilveszteri buli miatt, hanem amiatt, hogy munkanélküli lettem. :D |
|
Előzmény:
 |
Briana Moore
2013-01-04 18:33:22
|
11206
|
| Üdv Mindenkinek :)) az volt az újévi fogadalom,hogy nem írunk a malájosra?? :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|