Keresés

Részletes keresés

G.Zoli Creative Commons License 2013-01-05 16:13:33 11220

Sajna az elég gyengén muzsikál! De majd próbálok róla is egy videót csinálni. Kicsivel hosszabb mint egy átlag kakas viszont jó mély hangja van.

A hozzászólás:
Johny24 Creative Commons License 2013-01-05 16:07:50 11217

A koeyoshiról nincs videód?

Előzmény:
G.Zoli Creative Commons License 2013-01-05 15:44:57 11215

Egyre jobban próbálgatják a hangjukat a denizlik! :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=pmZEpJlafMs

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!