Keresés

Részletes keresés

bexzy Creative Commons License 2013-01-05 17:33:50 11229

Azért de jól megy már valakinek. Itthon már nem is jó. Sír a szánk és mégis megyünk külföldre? :D Nem kéne... :D

Falco Elnök Creative Commons License 2013-01-05 11:06:43 11212

:D :D Nem zavar a fityma, mi?!

A hozzászólás:
kishármas Creative Commons License 2013-01-05 10:20:30 11210

Bocs! Már vagyok csak kiugrottam Izraelbe szopni! Ott sokkal jobb!!

Előzmény:
Falco Elnök Creative Commons License 2013-01-04 19:20:29 11207

Látod! Gyáva népnek nincs hazája....

A hintek megvannak? A kicsi elég megtépázott volt (bocsi érte), de nem birt itt magával. Ott milyen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!