|
|
|
|
 |
bexzy
2013-01-05 17:33:50
|
11229
|
Azért de jól megy már valakinek. Itthon már nem is jó. Sír a szánk és mégis megyünk külföldre? :D Nem kéne... :D |
|
 |
Falco Elnök
2013-01-05 11:06:43
|
11212
|
:D :D Nem zavar a fityma, mi?! |
|
A hozzászólás:
 |
kishármas
2013-01-05 10:20:30
|
11210
|
Bocs! Már vagyok csak kiugrottam Izraelbe szopni! Ott sokkal jobb!! |
|
Előzmény:
 |
Falco Elnök
2013-01-04 19:20:29
|
11207
|
Látod! Gyáva népnek nincs hazája....
A hintek megvannak? A kicsi elég megtépázott volt (bocsi érte), de nem birt itt magával. Ott milyen? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|