Keresés

Részletes keresés

Briana Moore Creative Commons License 2013-01-05 17:12:55 11224
A ronda szárnyvágásért bocs,nem én voltam :)) nem akarták megérteni,hogy nem a bejárati ajtóban kell lakni :D
kishármas Creative Commons License 2013-01-05 10:20:30 11210

Bocs! Már vagyok csak kiugrottam Izraelbe szopni! Ott sokkal jobb!!

Briana Moore Creative Commons License 2013-01-04 22:33:49 11209
Ők is befértek egy képbe,mindjárt feldobom azt is a fész DEK-re :)) mégegyszer köszi ;)
Briana Moore Creative Commons License 2013-01-04 22:29:54 11208
Persze,h megvannak :)) egészen helyre jött már,méretre utolérte a másikat,általában külön vannak a többiektől a kisebbik hint kakassal jönnek-mennek,vén picsák között nincs arcoskodás :)
A hozzászólás:
Falco Elnök Creative Commons License 2013-01-04 19:20:29 11207

Látod! Gyáva népnek nincs hazája....

A hintek megvannak? A kicsi elég megtépázott volt (bocsi érte), de nem birt itt magával. Ott milyen?

Előzmény:
Briana Moore Creative Commons License 2013-01-04 18:33:22 11206
Üdv Mindenkinek :)) az volt az újévi fogadalom,hogy nem írunk a malájosra?? :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!