|
|
|
|
 |
Briana Moore
2013-01-05 17:12:55
|
11224
|
| A ronda szárnyvágásért bocs,nem én voltam :)) nem akarták megérteni,hogy nem a bejárati ajtóban kell lakni :D |
|
 |
kishármas
2013-01-05 10:20:30
|
11210
|
Bocs! Már vagyok csak kiugrottam Izraelbe szopni! Ott sokkal jobb!! |
|
 |
Briana Moore
2013-01-04 22:33:49
|
11209
|
| Ők is befértek egy képbe,mindjárt feldobom azt is a fész DEK-re :)) mégegyszer köszi ;) |
|
 |
Briana Moore
2013-01-04 22:29:54
|
11208
|
| Persze,h megvannak :)) egészen helyre jött már,méretre utolérte a másikat,általában külön vannak a többiektől a kisebbik hint kakassal jönnek-mennek,vén picsák között nincs arcoskodás :) |
|
A hozzászólás:
 |
Falco Elnök
2013-01-04 19:20:29
|
11207
|
Látod! Gyáva népnek nincs hazája....
A hintek megvannak? A kicsi elég megtépázott volt (bocsi érte), de nem birt itt magával. Ott milyen? |
|
Előzmény:
 |
Briana Moore
2013-01-04 18:33:22
|
11206
|
| Üdv Mindenkinek :)) az volt az újévi fogadalom,hogy nem írunk a malájosra?? :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|