Keresés

Részletes keresés

bexzy Creative Commons License 2013-01-05 17:29:52 11225

Én nem fogadtam meg semmi ilyet sem, csak még nem tudtam idáig kijózanodni. :D Mármint nem a szilveszteri buli miatt, hanem amiatt, hogy munkanélküli lettem. :D

Falco Elnök Creative Commons License 2013-01-04 19:20:29 11207

Látod! Gyáva népnek nincs hazája....

A hintek megvannak? A kicsi elég megtépázott volt (bocsi érte), de nem birt itt magával. Ott milyen?

A hozzászólás:
Briana Moore Creative Commons License 2013-01-04 18:33:22 11206
Üdv Mindenkinek :)) az volt az újévi fogadalom,hogy nem írunk a malájosra?? :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!