Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Moris721 Creative Commons License 2013-01-03 17:38:48 7099

Az pedig ügyes kis gép.Ezért nem értettem ezt a mondatot:

"Az a bajom, hogy nem igazán tud a gép esti képet jót készíteni ha sietve csinálnám, míg a "ráérősnél" meg sajnos állandóan bemozdul a kezem:("

Ha sietsz,akkor ajánlatos éjszakai üzemmódot választani.Biztosan van a gépen olyan.

Ráérősnél pedig,ha lehetséges,mindig állványt használj!És a vakut is meg kell tanulni használni,illetve,játszani ISO-val,rekesz értékkel,expozíciós idővel.

Előzmény:
Noxin Creative Commons License 2013-01-03 08:06:59 7098

"a manuális beállításához az S3IS-emnek"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!