Keresés

Részletes keresés

NS68 Creative Commons License 2013-01-02 18:52:05 2500

Érdekes hogy egyes párok menyire hűségesek. Tavasszal vettem egy pár kék gerlét idősebb madarak évek óta eggyütt voltak. Én szétvettem őket, mind a kettő az új párjával többször költött a nyáron. Tél elején az összes gerlémet (20db) összezártam egy helyre. A régi pár egyből ismét összeált és a hideg ellenére már tojás is volt alattuk amit kivettem de most úgy látom megint űl a tojó megyint lesz tojás.

A hozzászólás:
veggie83 Creative Commons License 2013-01-01 21:27:40 2499

:D igen, a másik baj ilyenkor, hogy nem épp hűségesek. :)

Vannak tojók akik 2 hímmel is párba állnak, és van hogy az összes tojó ugyanabba a fészekbe akar költeni. Ezekből mindig nagy verekedések vannak.

Előzmény:
successful77 Creative Commons License 2013-01-01 21:13:48 2498
végülis egyszerre lettek betelepítve,és a két legfiatalabb lett a domináns mára. Az egy pár is gyanus,lehet inkabb szerelmi háromszög az :-D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!