|
|
|
|
 |
NS68
2013-01-02 18:52:05
|
2500
|
Érdekes hogy egyes párok menyire hűségesek. Tavasszal vettem egy pár kék gerlét idősebb madarak évek óta eggyütt voltak. Én szétvettem őket, mind a kettő az új párjával többször költött a nyáron. Tél elején az összes gerlémet (20db) összezártam egy helyre. A régi pár egyből ismét összeált és a hideg ellenére már tojás is volt alattuk amit kivettem de most úgy látom megint űl a tojó megyint lesz tojás. |
|
A hozzászólás:
 |
veggie83
2013-01-01 21:27:40
|
2499
|
:D igen, a másik baj ilyenkor, hogy nem épp hűségesek. :)
Vannak tojók akik 2 hímmel is párba állnak, és van hogy az összes tojó ugyanabba a fészekbe akar költeni. Ezekből mindig nagy verekedések vannak. |
|
Előzmény:
 |
successful77
2013-01-01 21:13:48
|
2498
|
végülis egyszerre lettek betelepítve,és a két legfiatalabb lett a domináns mára. Az egy pár is gyanus,lehet inkabb szerelmi háromszög az :-D
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|