Keresés

Részletes keresés

successful77 Creative Commons License 2013-01-01 19:41:45 2495
jó értem,de ha már leszáll a földre az üldözött,és feladja,a másik miért üti még akkor is? amúgy csak egy pár van,a többi csak úgy ténfereg. :-D ahonnét kaptam,ott dupla ekkora helyen harminc is volt de nem láttam leharcoltat köztük.
A hozzászólás:
veggie83 Creative Commons License 2013-01-01 15:36:56 2494

Szia!

 

6 gerlének nagyon kicsi az a hely, amit leírtál. Ők páronkánt élnek és költenek, a párok védik a területüket. Mivel ez kicsi hely 3 párnak (vagy 6 gerlének), mindig behatolnak egymás territóriumára, és emiatt van a verekedés, a csipkedés, a toll tépés, zavarják egymás költését, stb. Nem szép látvány a lekopasztott kacagó ... de erről nem ők tehetnek! A természetben 3 pár kacagó kilométerekre fészkelne egymástól.

Ha nem akarsz röpdét nagyobbítani, csakis az a megoldás, ha páronként helyezed el őket. Nekik is ez a legjobb. Így megfigyelheted a párok egymásközti bensőséges viselkedését, nem pedig azt hogyan tépik ki egymás tollait ...

 

1 pár részére ajánlott minimális kalit szükséglet: 100 cm hosszú, 70 cm magas, 50-70 cm széles. Tehát ez a minimum.

Több pár együtt tartásakor páronként 1 - 1,5 köbméter hellyel kell számolni.

 

Nem fogsz bennük többet csalódni, ha ezek valamelyikét megvalósítod, ezt garantálom. :)

 

 

 

 

Előzmény:
successful77 Creative Commons License 2013-01-01 13:48:46 2493
nekem nem nőtt a szívemhez eme madárka, mivel van olyan köztük,hogy a többi már a negyed tollát leszedte róla,meg van két hím,azok meg egymás fejét rendezték már el. pedig nagy helyük van, 2.5mx1mx1.2m több szinttel a 6db-nak.



haragszom rájuk,h ilyen dúrvák,lehet felszámolom őket,a kapucsinó csajszit meghagyom meg egy hímet,a tojásaikat meg elveszem majd. aztán csak legyenek kettecskén :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!