Részletes keresés
Szerintem azt sem tudja ilyenkor, mi van. Szegény elég lassú, elhúzom előtte a zsinórt és ő még mindig ott nézi, ahol előtte volt... Meg amúgy is jobban szeret aludni, csoda, h ébren volt és felkelt megnézni, mi ez a csődület. :-)
Méltóságán alulinak tartja ezt a bohóságot :-)
Mindenkinek Boldog(abb) Új Évet Kívánok! :-)
Készítettem egy játszós videót az állatokról. Látszik, Vörit mennyire meghatja a dolog... ;-)
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!