Keresés

Részletes keresés

Guldtop1 Creative Commons License 2012-12-31 16:41:54 33267

Szerintem azt sem tudja ilyenkor, mi van. Szegény elég lassú, elhúzom előtte a zsinórt és ő még mindig ott nézi, ahol előtte volt... Meg amúgy is jobban szeret aludni, csoda, h ébren volt és felkelt megnézni, mi ez a csődület. :-)

A hozzászólás:
Nyafkamacska Creative Commons License 2012-12-31 16:22:07 33266

Méltóságán alulinak tartja ezt a bohóságot :-)

Előzmény:
Guldtop1 Creative Commons License 2012-12-31 15:09:32 33262

Mindenkinek Boldog(abb) Új Évet Kívánok! :-)

Készítettem egy játszós videót az állatokról. Látszik, Vörit mennyire meghatja a dolog... ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!