|
|
|
|
 |
Briana Moore
2012-12-31 12:51:53
|
11188
|
| Azért lesz idő egy kis ünneplésre? :) nálam Uno-party lesz,és leszünk egy páran :)) |
|
 |
Briana Moore
2012-12-31 12:48:07
|
11187
|
| Élt egyszer egy malacka, kurta farkú, huncut fajta. Szilveszterkor jól becsípett, mindenre csak legyintett. Én bezzeg gondolok rátok, s mielőtt bepiálok, Boldog Új Évet kívánok! :)) |
|
A hozzászólás:
 |
a füvesember
2012-12-31 12:45:25
|
11185
|
ma is meg holnap is nagy a szeginysig |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|