Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2012-12-31 12:21:04 11177

Már készen van a töltött libanyak maceszgombóccal, kóserpálesz meg ami csak szem-szájnak ingere!

Briana Moore Creative Commons License 2012-12-31 12:14:54 11174
Bárbicó... :))szakadok :D pajeszokat felkötni,kellemetlen lehet,ha belelóg a hányásba :)))
A hozzászólás:
Falco Elnök Creative Commons License 2012-12-31 11:53:36 11171

He-he... Azért lesz bárbico is és a biztonság kedvéért a hanukát is megtartjuk!

 

BOLDOG UJ ÉVET!  CSÁ

Előzmény:
Gyálimanus Creative Commons License 2012-12-30 17:59:51 11166

Sejtettem-gyanitottam de hát azért gondolhattam volna is ha már perfekt beszélitek a lovárit és a beást!

csá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!