|
|
|
|
 |
Gyálimanus
2012-12-31 12:21:04
|
11177
|
Már készen van a töltött libanyak maceszgombóccal, kóserpálesz meg ami csak szem-szájnak ingere! |
|
 |
Briana Moore
2012-12-31 12:14:54
|
11174
|
| Bárbicó... :))szakadok :D pajeszokat felkötni,kellemetlen lehet,ha belelóg a hányásba :))) |
|
A hozzászólás:
 |
Falco Elnök
2012-12-31 11:53:36
|
11171
|
He-he... Azért lesz bárbico is és a biztonság kedvéért a hanukát is megtartjuk!
BOLDOG UJ ÉVET! CSÁ |
|
Előzmény:
 |
Gyálimanus
2012-12-30 17:59:51
|
11166
|
Sejtettem-gyanitottam de hát azért gondolhattam volna is ha már perfekt beszélitek a lovárit és a beást!
csá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|