|
|
|
|
 |
Briana Moore
2012-12-31 12:16:34
|
11175
|
| Ilyenkor elgondolkodom,hogy az alábbi felsorolásból melyik is illik rám.. |
|
 |
Briana Moore
2012-12-31 12:13:12
|
11173
|
| Becézgetni csak lehet :))) |
|
A hozzászólás:
 |
G.Zoli
2012-12-31 10:58:02
|
11170
|
Vannak itt Úrak? Dögevők, lótolvajok, patkó és szinesfémgyűjtők, naplopók, stb. De ha ezekre gondoltál akkor köszönjük! És Buék Neked is és a többi semmirekellőnek is! :D |
|
Előzmény:
 |
Briana Moore
2012-12-31 08:48:45
|
11169
|
| Nagyon boldog új évet kívánok az Uraknak!!! Puszi :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|