Keresés

Részletes keresés

G.Zoli Creative Commons License 2012-12-31 10:58:02 11170

Vannak itt Úrak? Dögevők, lótolvajok, patkó és szinesfémgyűjtők, naplopók, stb. De ha ezekre gondoltál akkor köszönjük! És Buék Neked is és a többi semmirekellőnek is! :D

A hozzászólás:
Briana Moore Creative Commons License 2012-12-31 08:48:45 11169
Nagyon boldog új évet kívánok az Uraknak!!! Puszi :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!