Keresés

Részletes keresés

Falco Elnök Creative Commons License 2012-12-31 11:53:36 11171

He-he... Azért lesz bárbico is és a biztonság kedvéért a hanukát is megtartjuk!

 

BOLDOG UJ ÉVET!  CSÁ

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2012-12-30 17:59:51 11166

Sejtettem-gyanitottam de hát azért gondolhattam volna is ha már perfekt beszélitek a lovárit és a beást!

csá.

Előzmény:
Falco Elnök Creative Commons License 2012-12-30 17:13:31 11164

Idáig nem volt tiszta Vajákos Testvér és az én származásom??? Na neeee!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!