Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2012-12-30 17:59:51 11166

Sejtettem-gyanitottam de hát azért gondolhattam volna is ha már perfekt beszélitek a lovárit és a beást!

csá.

A hozzászólás:
Falco Elnök Creative Commons License 2012-12-30 17:13:31 11164

Idáig nem volt tiszta Vajákos Testvér és az én származásom??? Na neeee!!!

Előzmény:
Gyálimanus Creative Commons License 2012-12-30 09:43:36 11163

Nahát-nahát, mit nem mondassz?!

Csak kibujt a szög a zsákból!

csá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!